iNetDoc

کامل ترین منبع دانلود مقاله و تحقیق

درباره ماتیم کافبنت آینت  با مدیریت خالد حمید با بیش از 7 سال سابقه  در زمینه انجام تحقیقات دانشجویی و مشاوره برای انجام پایان نامه فعالیت می کند.

انجام پایان نامه و نوشتن پروپوزال جدای دانشی که در رشته خود دارید نیاز به یک سری مهارت هایی از نظر فنی و ویراستاری دارد که اکثر دانشجویان عزیز با این موارد مشکل دارند. همکاران ما با نهایت دقت در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

یکی دیگر از خدمات سایت ما، تحقیقات دسته بندی شده در رشته های مختلف دانشگاهی می باشد که بهترین منبع برای دانشجویان عزیز است.

آینت داک در جهت کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده و سعی دارد با کمک گرفتن از اینترنت، به منظور حذف موانع موجود در دسترسی به منابع اطلاعاتی به روز برای مخاطبان دانش در سراسر کشور گام برداشته و با بانک قدرتمند و گسترده خود، فرصت دستیابی هرچه بیش تر به دانش را تا دوردست ترین نقاط فراهم سازد.

مطالب ارایه شده در آینت داک  جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و صرفا برای استفاده در تحقیقات و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی می باشد، لذا سپاسگذار خواهیم بود اگر تا حد امکان از منابع این سایت تنها در پیشینه و شکل گیری مبانی نظری تحقیق و مقاله خود استفاده نمائید. آینت داک  تلاش داشته است در این وب سایت تا حد امکان مقالات و پروژه ها را با نام پدیدآورندگان آن منتشر نماید، لذا خواهشمندیم در صورتی که به هر دلیلی تمایلی به انتشار تحقیق و پروژه خود درآینت داک  ندارید با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام کنیم. 

آدرس ما : اهواز کوی ملت خ 16 عامری پلاک 104 

شماره تلفن های پشتیبانی : 09387228437 - 06134461814

ایمیل ما : inet_cafenet@yahoo.com
با سپاس